Састанак са председницима скупштине станара зграда 12.Војвођанске бригаде у ЈКП “Комуналац” Кула

Одржан састанак са председницима скупштине станара зграда 12.Војвођанске бригаде у ЈКП “Комуналац” Кула. На састанку су договорене смернице за нову грејну сезону.
У циљу наставка успешне сарадње ЈКП “Комуналац” Кула ће у наредном периоду радити на санирању изнетих проблема у вези атмосферске канализације, канализационе мреже која је у надлежности зграде, поправке светларника у згради, итд.
Такође је договорено да се омогући корисницима услуга који су пензионери плаћање грејања на 12 рата пошто су оперативни трошкови ЈКП “Комуналац” Кула снижени и створила се могућност за смањење фиксног дела цене грејања за 10%.