Реконструкција тротоара у Вељка Влаховића: Први корак ка проширењу сарадње

Директор ЈКП “Комуналац” Кула, Дамјан Миљанић, одржао је састанак са председницима Скупштине станара зграда улице Вељка Влаховића. Састанку су, осим директора Комуналца, присуствовале председнице Скупштине станара зграда свих осам улаза који се налазе у улици Вељка Влаховића (преко пута Православне цркве), Гордана Ланчужанин и Вера Сљепчевић. Разговарало се о проблемима на које наилазе станари зграда, о проширењу сарадње са ЈКП “Комуналац” Кула и на који начин да се помогне станарима. Оно што је извесно и око чега је већ постигнут договор јесте реконструкције дела тротоара у поменутој улици, а већ почетком идуће седмице очекује се споразум о проширењу сарадње између Комуналца и Скупштине станара поменутих зграда.