ЈКП „Комуналац“ златни спонзор ноћног турнира у малом фудбалу у Липару

ЈКП „Комуналац“ златни је спонзор овогодишњег ноћног турнира у малом фудбалу у Липару. На овом турниру, који се традиционално одржава сваке године пред славу села, Велику Госпојину, учествује велики број екипа.

Захваљујући сарадњи ЈКП „Комуналац“, локалне самоуправе и месне заједнице терен на коме се одржава турнир уређен је, расвета је у потпуности замењена, поред терена за фудбал ЈКП „Комуналац“ уредио је и терен за одбојку. Ово јавно комунално предузеће труди се да на сваки могући начин активно учествује у животу и раду локалне заједнице, а са поносом подржава сваку манифестацију која промовише спорт и здрав начин живота.

Јавно комунално предузеће „Комуналац“ има за циљ да деци и омладини у овом насељу опреми спортски терен на коме би несметано могли да упражњавају све видове спорта на отвореном, а акцију уређења наставља након ове манифестације. У склопу терена се налази и теретана на отвореном која је постављена крајем прошле године.