Велико уређење Крушчића

Настављена је акција јесењег уређивања насеља у општини Кула. Након уређења Малог Стапара, јуче је уређено и насеље Крушчић. Ова акција је удружила сва комунална предузећа у нашој општини, а своју несебичну помоћ су пружила и јавна комунална предузећа из нашег округа.

Послови на орезивању грана и уклањању високог растиња извршени су на више локација, а захваљујући солидарности и удруженим деловањем комуналних предузећа, уређење је брзо и беспрекорно извршено. Крушчић је добио нови јесењи изглед, стабла и све зелене површине су припремљене за зиму.

Директор ЈКП „Комуналац“ Кула, Марко Пешић, захвалио се на помоћи коју су јавна комунална предузећа пружила у овој акцији и најавио наставак ове акције у Црвенки.  Поред ЈКП „Комуналац“ Кула у акцији су учествовали ЈКП „Руском“ Руски Крстур, ЈКП „Водовод“ Црвенка, ЈКП „Радник“ Сивац, ЈКП „Услуга“ из Оџака и ЈКП „Зеленило“ из Сомбора.