Зимска служба спремна за зиму

Пред наступајућу зимску сезону данас је ЈКП „Комуналац“ Кула, као носилац поверених послова зимске службе на територији општине Кула, извршио проверу и преглед механизације зимске службе.

Директор ЈКП „Комуналац“ Кула, Марко Пешић овом приликом нагласио да је зимска служба спремна и да се поред механизације набавила довољна количина соли и ризле. У плану је поред путева првог и другог приоритета да и путеви трећег приоритета буду редовно одржавани. Како би  путеви у мањим месним заједницама, салашима и мањим сеоским насељима били проходни током зимског периода ангажована је и подизвођач. Поред тога директор је истакао да ће у договору са осталим јавним комуналним предузећима у кулској општини ЈКП „Комуналац“ чистити снег у свим насељима наше општине.

ЈКП „Комуналац“ Кула ће као и до сада и у будуће излазити у сусрет грађанима и трудити се да брзо и ефикасно одговари на сваки захтев.