Недељни преглед активности

У Кули, током прошле недеље, екипе свих одељења ЈКП „Комуналац“ радиле су на задацима из свог домена пословања, уређене су зелене површине захваљујући радној јединици „Чистоћа“, на водоводној и канализационој мрежи осим редовних послова није било кварова. Настављено је и третирање објеката од јавног значаја у циљу сузбијања корона вируса, где су радници ЈКП“Комуналац“ уз подршку волонтера свакодневно дезинфиковали Дом здравља, возила хитне помоћи, станицу полицијe, Пореску и Општинску управа и oбјекат поштe. Поред тога вршена је и дезинфекција 84 улаза стамбених зграда, круга фабрике „Фиорано“, пута који води кроз индустријску зону, простор и паркинг продајног објекта “Универекспорт”, пешачка зона у центру и улице у Кули и Липару. У четвртак су завршени радови на санацији коловоза и пешачке зоне, тако да је уклоњен и вишак песка у улици Јосипа Крамера.

Добру сарадњу и солидарност као и увек, тако и током недеље, показали су ЈКП “Комуналац” и “Руском” када су удруженим снагама дезинфиковали све улице и јавне површине у насељу Крушчић. Oвој акцији прикључило се и ДВД из Руског Крстура које је на терен изашло са ватрогасним камионом како би дезинфекција брже била обављена.